Siuvinėti Chalatai

Chalatas SU INICIALU Chalatas SU INICIALU 2
Prekė su papildomais pasirinkimais
Pagrindinis

Chalatas SU INICIALU

CHV000009
43,99 €
Minkšti pliušo chalatai su išsiuvinėtu inicialu. Užsakyk savo!
Chalatas SU INICIALU Chalatas SU INICIALU 2
Prekė su papildomais pasirinkimais
Pagrindinis

Chalatas SU INICIALU

CHV000008
43,49 €
Minkšti pliušo chalatai su išsiuvinėtu inicialu. Užsakyk savo!

Dėmesio! Šiuo metu dėl susidariusios eilės chalatų siuvinėjimas ir pristatymas gali užtrukti apie 5-7 dienas.  Siuvinėti chalatai su inicialais, vardais, pavardėmis, zodiako ženklu, šmaikščiais tekstais, užrašais bei frazėmis. Karštos naujienos! Klientų jau įvertini dėl ypatingos jų kokybės turkiški chalatai. Audinys tankus ir tvirtas, tačiau tuo pačiu minkštas ir švelnus. Chalatas ne skystas, bet ir ne per storas - kaip tik toks, kokio reikia. Šis rytinis ir vakarinis rūbas taps jūsų mėgstamiausiu, nes ypatingai malonus dėvėti. Išlieka nepakitęs po daugelio skalbimų. Siūlome jau sumaketuotus siuvinius, taip pat siuvinėjame pagal individualius užsakymus Jūsų sugalvotą užrašą. Dirbame tik su kokybiškais vokiečių gamybos siūlais. Užrašo atspalvį priderinsime prie pasirinktos chalato spalvos. Klientų įvertintas ir pamėgtas gaminys!

Kodėl chalatą pravartu išsiuvinėti? Kodėl ne šiaip chalatas, o siuvinėtas? 

Juokingi chalatai. Jeigu jau reikia chalato, tai kodėl gi jis negalėtų būtų puošnus ir ypatingas? Jo paįvairinimas šmaikščiu tekstu ar sparnuota fraze parodys jūsų, kaip puikaus humoro jausmo savininko statusą. O siuvinėti ant nugaros galite ką tik norite - nebijokite net ir pačių drąsiausių ar intymių tekstų - juk dėvėsite namie, o mes į viską žiūrime tolerantiškai ir supratingai, gerbiame kiekvieno kliento norus ir privatumą. Tad drąsiau - nėra jokių netinkamų tekstų - visi yra laukiami!

Chalatai su inicialais. Klasika tapo chalatai su išsiuvinėtu vardo arba kartu ir pavardės inicialu priekiniame atlape. Tai labai skoninga, prabangu ir, žinoma, unikalu - juk tai tik Jūsų. Toks personalizuotas chalatas ir labai tinkama dovana - ji visada bus labai nuoširdi ir ypatinga, ir, žinoma, išties gera bei vertinga. Kas gi nenorėtų rūbo su savo vardo raidėmis? 

Ypač madinga šiuo metu vienodos spalvos chalatai porai. Paprastai jie derinami prie vonios kambario spalvų ir dažniausiai klientų pasirenkama pilka chalatų spalva, o ant jų išsiuvinėjame poros inicialus. Tokia dovana  - labai ypatinga, nes visi žino, jog ją paruošėte specialiai tik jiems, o ne šiaip nubėgote į parduotuvę ir nupirkote kažką - gal ir neblogo, bet kas tinka visiems. O šie chalatai parodo, kad skyrėte daug laiko, dėmesio ir meilės, kol išrinkote porai šį tą nepaprasto. 

Vardiniai chalatai. Chalatai su vardu - dar vienas labai populiarus gaminys. Ant nugaros siuvinėjamas vardas, paprastai pridedame ir karūną. Tokia dovana visada pamalonins jos gavėją, nes kiekviena žmogui jo vardas yra labai svarbus. Pridedama karūna bent simboliškai leidžia pasijusti dar ir ypatingu! Vardinį chalatą gali dovanoti kiekvienas - nebūtinai artimas žmogus, o dovanos gavėjui tai bus ypatingas daiktas. Garantuojame - jūsų dovana bus išskirtinė. Tai leidžia mums teigti daugelio metų šių gaminamų dirbinių patirtis. 

Chalatai su zodiako ženklu. Rūbas su jūsų gimimo datą reiškiančiu simboliu nebus vien rūbas. Juk mums ne tas pats, kurį mėnesį mes atėjome į šį pasaulį ir kada švenčiame savo gimimo dieną. Todėl ženklai, po kurias esame gimę, mus nesąmoningai vilioja ir traukia, nors ir yra paslaptingi. Mes visada norėsime turėti nors mažą niekutį su vandeniu, jeigu esame gimę vasarį, mums visada bus gražesnė apyrankė su mergele, o ne su ožiaragiu, jeigu gimtadienis - rugsėjį. Taigi mums visiems svarbu ir malonu, kai daiktas yra paženklintas mums duotuoju simboliu. Tačiau užvis svarbiausias savas ženklas yra Skorpionams. Jeigu turite pažįstamą, gimusį po šiuo ženklu - atkreipkite dėmesį - jis būtinai turės ką nors su šiuo simboliu - žiedą, pakabuką marškinėlius ar net tatuiruotę. Taigi, kam ne kam, o jau Skorpionui garantuotai paglostysite savimeilę padovanodami chalatą su šiuo išsiuvinėtu pavojingu ir stipriu vabalu!

Siuvinėjame šiuos minkštučius pliušinius Angora Bamboo chalatus kokybiška daugiaadate kompiuterine siuvinėjimo mašina, kuri užtikrina tankų, lygį, kokybišką be jokių išretėjimų ir kilpų dygsnį, kas garantuoja aukštą siuvinio kokybę. 

Siuvinėjimui naudojame tik profesionalius, specialiai siuvinėjimui skirtus vokiškus siūlus. Jie nedažo ir yra ilgaamžiai. 

Jeigu nerandate tinkamo varianto iš mūsų siūlomų siuvinėtų chalatų - kviečiame susisiekti -viską aptarsime individualiai: info@pataliukai.lt

 

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau