Kolektyvams


Termospauda. Gaminame vienodą aprangą kolektyvams, komandoms, įmonėms, įstaigoms, organizacijoms, klubams, asociacijoms, mokykloms, darželiams. Dedame spaudą ant marškinėlių, džemperių, kepurėlių, prijuosčių, kombinezonų, reprezentacinių drobinių krepšių. Plati drabužių spalvų paletė, galimi įvairūs modeliai. Apvali, V formos apykaklė, tiesaus kirpimo, įliemenuoti marškinėliai ir t.t. Siūlome medvilninius, polo marškinėlius, džemperius su gobtuvu, be gobtuvo, su užtrauktuku ar be jo.  Termospaudos būdu uždėsime ant darbo aprangos pavadinimus, vardus, logotipus, šūkius ir t.t. Teikiame individualius pasiūlymus verslui. Naudojama profesionali įranga bei aukštos kokybės medžiagos. 

Siuvinėjimas. Profesionalia kompiuterine BROTHER įranga siuvinėjame įmonių, įstaigų, organizacijų pavadinimus, logotipus, šūkius, vardus ir kitą reikalingą informaciją ant polo marškinėlių, marškinių, kaklaraiščių, skarelių, džemperių, kepurių, kepurėlių, prijuosčių, reprezentacinių drobinių krepšių, reprezentacijai skirtų įvairaus dydžio rankšluosčių. Didelis marškinėlių, polo marškinėlių asortimentas, plati spalvų paletė. Džemperiai galimi be gobtuvo, su gobtuvu, su užtrauktuku ar be jo, Taip pat siūlome veliūrinius (su pūkeliu išorinėje pusėje) ar lygiu paviršiumi. Darbus atliekame greitai ir kokybiškai. 

Tačiau jeigu esi tik nedidelė kavinė, kepyklėlė, kirpykla ar grožio salonas - tu taip pat laukiamas klientas ir toks pat svarbus, todėl su džiaugsmu pagaminsime aprangą ir tavo nedideliam kolektyvui. 

Dirbame tik su profesionalia įranga, naudojame kokybiškus vokiškus profesionalius specialiai siuvinėjimui skirtus siūlus. 

Jeigu norite užsakyti vienodą aprangą kolektyvui, kviečiame susisiekti ir aptarti sąlygas: info@pataliukai.lt

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau