Namams

Namų kvapas su lazdelėmis... Namų kvapas su lazdelėmis... 2
  • Naujiena
Paskutinė prekė
45,99 €
Brangūs tolimų kelionių prisiminimai, alsuojantys rytietiška prabanga ir išskirtiniu jausmingumu.

Ar gali būti kas nuostabiau už maloniai kvepiančius namus? Malonus, gaivus, o gal paslaptingas aromatas vos įžengus pro duris užpildys sielą džiugesiu ir pasitenkinimu - juk kvapnūs namai - jaukūs  namai, o į tokius grįžti visada gera. 

Acapella linija. Tai puikios kokybės madingų kvapų linija namams, automomobiliams bei kūnui ir sielai už prieinamą kainą. „ACappella“ namų kvapai – tarsi nesibaigianti jausmus išlaisvinanti muzika. Kurkite savitas namų, biuro ar automobilio salono erdves, atskleiskite jų išskirtinumą su populiariausiais kvapų sąskambiais. Šie išskirtiniai kvapai leis jums sukurti ypatingą atmosferą – nuo palaimos ir ramybės iki gyvenimo džiaugsmo ir aktyvumo.

Black edition linija. Energija ir įkvėpimas teka neišsenkančiu gyvybės ratu. Bet kartais tenka sustoti, drąsiai pažvelgti į tamsą, į gelmę. Įkvėpk ir sustabdyk minčių srautą. Leisk sau būti. „Black Edition“ - tai daugiasluoksniai prieskonių šiprai, harmoningai sujungiantys gamtos energiją ir subtilų rafinuotumą. Ši keturių kvapų linija, įkvėpta tropikų magijos, puikiai tinka mėgstantiems išskirtinius, paslaptingus, lengvo intensyvumo kvapus. „Black Edition“ padės sukurti jaukią atmosferą namuose ar net pasinerti į meditacijos seansą, susikoncentruoti ir nors trumpam atitrūkti nuo kasdienės rutinos.

Amber strings linija. Šios linijos namų kvapo kūrimui įkvėpė subtilus Baltijos jūros gamtos grožis ir ypatinga jos dovana – gintaras. Mūsų protėviai galvojo, kad kiekviename gintaro gabaliuke slypi savotiškas turtas, kuris atsiskleidžia tik tuomet, kai patenka į žmogaus rankas. „Amber Strings“ padės sukurti tvirtą dvasinį pagrindą Jūsų namų erdvėje. Kiekvieną kartą įkvėpdami šio kvapo, jauskitės drąsiai ir suteikite savo sielai naujos energijos.

Mano namai linija. Originali namų kvapų kolekcija, kuri tarsi keturios trumpos gyvenimo istorijos pasakoja apie tai, kas namuose yra svarbiausia. Kurdami šią liniją siekėme įprasminti keturias jaukių namų stichijas, kurias kiekvienas norime susikurti ir išgyventi.

ACappella Naturals linija – norintiems būti arčiau gamtos ir tikrų išgyvenimų, ieškantiems to, kas gryna ir tvaru. Išskirtinė natūralių kvapų kolekcija, kuriai naudojamos sertifikuotos Ecocert kvapiosios medžiagos bei eteriniai aliejai. Produktų bazės renkamos iš atsinaujinančių šaltinių, o dizaino sprendimai leidžia produktus naudoti pakartotinai.

Design linija. Brangūs tolimų kelionių prisiminimai, alsuojantys rytietiška prabanga ir išskirtiniu jausmingumu, - šios kolekcijos įkvėpimas. Sodrūs, išraiškingi ir tuo pat metu šiuolaikiški prieskonių, medienos ir gėlių tonų deriniai nuteikia iškilmingai, kuria jausmingą ir drąsią aplinką. Pasinerk į rytų dvelksmą!

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau