Apie mus

Kvepianti patalynė, gardūs namų aromatai, minkšti gražiai siuvinėti rankšluosčiai, patogios antklodės ir pagalvės - mano pačios labai labai mėgiami dalykai :) .

Kol dar neprekiavau, visada ir visur ieškodavau gražios patalynės, parduotuvėse akį traukdavo švara kvepiantys ranšluosčiai, negalėdavau praeiti pro kvapnius muiliukus - juk visa tai suteikia tokį nepaprastą jaukumą ir švaros įspūdį namuose! Todėl suprantu, kai to trokštate ir Jūs. Kaip tik todėl su entuziazmu ir noru vis ieškau pačių geriausių, gražiausių, kokybiškiausių ir pigiausių prekių Jums, mano Mielieji. Prekiavimas štai šiais mūsų parduotuvėlėje esančiais daiktais daikteliais ne vien darbas, bet ir pomėgis - juk negali prekiauti tuo, ko pats nemėgsti. O jei prekiauji tuo, kas tau pačiam rūpi - visada pavyks tai daryti gerai, juk darai tai su meile!

 

"Kaip pasiklosi - taip išmiegosi", - byloja liaudies išmintis. O namai - vieta, kur gera grįžti. Tokius namus ir padėsime Jums sukurti - jaukius, laukiančius, kvepiančius.

Kiekvienas klientas čia sutinkamas draugiškai, o kiekvienas užsakymas - su smalsumu. Galbūt todėl net 40 % mūsų klientų - sugrįžtantys!

 

Mielai Jūsų laukiame savo parduotuvėse:

realybėje: Gedimino g.1, Kazlų Rūda

internete: www.pataliukai.lt

 

Su meile Daina...