Kurjeris. Prekes Jums tiesiai į ranka atveš kurjeris. Dirbame su DPD įmone, kuri jau įrodė savo patikimumą. Prekę pristatome per 1-2 darbo dienas, jeigu ją turime sandėlyje ir ją užsakote bei apmokate  iki 10.00 val. Jeigu užsakote ir/ar apmokate vėliau, pristatysime per 2-3 darbo dienas. Nesandėliuojamų, specialiai užsakomų prekių  (nesandėliuojama spalva, didelis dydis) ar tiesiog pasibaigus prekės likučiui sandėlyje pristatymas gali užtrukti iki 5-10 dienų. Apie tai klientas informuojamas pateikiant šią informaciją prie prekės.  Dėmesio! Individualiai (vardas, inicialas ar kitoks jūsų individualus užrašas) gaminamų prekių pristatymas gali užtrukti taip pat apie 10d.d., kadangi užtrunka jų gamyba. Jeigu gaminio reikia skubiai, prieš užsakydami pasitikslinkite, kada jis bus pristatytas.


Į Vilnių, Kauną, Panevėžį, Šiaulius ir Klaipėdą prekes pristatome ir šeštadieniais. Užsakant pastabų laukelyje prašom nurodyti, jog prekę norite gauti šeštadienį. Nenurodžius, prekė bus pristatoma pirmadienį.

Paštomatas. Prekes pristatome ir į DPD paštomatus. Prekę pristatome per 1-2 darbo dienas, jeigu ją turime sandėlyje ir ją užsakote bei apmokate  iki 10.00 val. Jeigu užsakote ir/ar apmokate vėliau, pristatysime per 2-3 darbo dienas. Nesandėliuojamų, specialiai užsakomų prekių  (išskirtinė spalva, didelis dydis) ar tiesiog pasibaigus prekės likučiui sandėlyje pristatymas gali užtrukti iki 5-7 dienų. Apie tai klientas iš karto informuojamas. Dėmesio! Individualiai (vardas, inicialas ar kitoks jūsų individualus užrašas) gaminamų prekių pristatymas gali užtrukti3-5 dienas, kadangi gali užtrukti jų gamyba. Jeigu gaminio reikia skubiai, prieš užsakydami pasitikslinkite, kada jis bus pristatytas.

Atkreipkite dėmesį, jog paštomatai gali būti perpildyti ir gali tekti palaukti, kol jūsų prekė bus įdėta į paštomatą. 


Prekių pristatymas į kitas šalis. Į visas ES šalis prekes siunčiame Lietuvos paštu. Siuntimo kaina priklauso nuo prekių kiekio bei svorio. Susidėjus pageidaujamas prekes į krepšelį ir perėjus prie savo duomenų pildymo pasirinkite šalį, į kurią reikia pristatyti prekes (pvz. Airija) ir sistema paskaičiuos siuntimo kainą.


Atsiėmimas punkte. Prekes taip pat galite atsiimti mūsų internetinės parduotuvės biure Kazlų Rūdoje, Gedimino g. 1, www.pataliukai.lt  Galimybės apmokėti atsiimant prekę grynais ar kortele nėra. Prekes atsiimti galėsite tik jeigu jas užsakėte ir jau apmokėjote internetu. 

Pastaba: rūbų pristatymas gali užtrukti ilgiau, jeigu laukiama nauja kolekcija! (žiūrėkite prie konkrečios prekės)

Kilus neaiškumams, prašome kreiptis: info@pataliukai.lt arba Tel. +37068415169 arba klausti konsultanto tiesiogiai mūsų el. parduotuvėje.

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau