Įdomu! Tai svarbiausias žodis, apibūdinantis čia kuriamus rūbus.

Drabužis turi būti pirmiausia įdomus -  tuomet atrodysi išskirtinai, ypatingai. Rūbas su tam tikru užrašu - tai stilius. Tavo stilius, tavo pozicija, tavo nuotaikos atspindys, tavo požiūris,  o galbūt tavo dienos  emocija. Juk atrodyti panašiai kaip visi kiti - taip nuobodu!

Tekstilė su šypsena - toks mano šūkis kuriant linksmus, šmaikščius, praskaidrinančius nuotaiką rūbus. Projektas, gimęs iš meilės drabužiui su užrašu - jis visada užėmė ypatingą vietą mano širdyje - juk jis įdomus! Įsigijusi tokį, jausdavausi stilingai. 

Manau, kad tik darydamas tai, kas žavi tave patį, gali daryti tai sėkmingai. Tada tu tiesiog ne parduodi, o kuri. Kuri rūbą, išvaizdą, stilių. Todėl nuolat ieškau naujų, pačių geriausių, originalių, priverčiančių nustebti ar šypsotis užrašų. "Viskas jau sugalvota ir viskas įgyvendinta"- sakysite. Oi ne! Niekada nesiliausiu ieškoti :) O kiek idėjų atnešate Jūs!

Todėl kiekvienas klientas čia sutinkamas draugiškai, o kiekvienas užsakymas - su smalsumu. Galbūt dėl to net 40 % mūsų klientų - sugrįžtantys!


 

Su meile

 www.pataliukai.lt

 


Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau