Įdomu! Tai svarbiausias žodis, apibūdinantis mūsų kuriamus ir parduodamus drabužius. 

Mūsų giliu įsitikinimu, rūbas turi būti pirmiausia įdomus - tik tuomet atrodysi išskirtinai, stilingai ir ypatingai. Tik tuomet būsi gražus sau. O ir kitiems. Tik tuomet išsiskirsi iš minios. Juk atrodyti panašiai kaip visi kiti - taip nuobodu. Kaip tik todėl kiekvieno mūsų rūbo dizainas visuomet kuo nors ypatiingas. Ypatingos faktūros audiniai, išskirtinis jų spalvų žaismas derinant skirtingų spalvų perėjimus viename audinyje, įvairių audinių derinimas viename modelyje, keistas pasiuvimas - tai mūsų stiprybė. Taip pat tai mūsų mažos gudrybės sukuriant tokį rūbą, kuris kiekvieną figūrą patobulins iki jums pačioms netikėto rezultato.

Marškinėliai, džemperiai su užrašais? Tekstilė su šypsena - toks mūsų šūkis kuriant naujus linksmus šmaikščius rūbus. Projektas gimęs iš meilės drabužiui su užrašu - jis visada mano širdyje užėmė ypatingą vietą - juk jis įdomus! Įsigijusi tokį, jausdavausi stilingai. 

Manau, kad tik darydamas tai, kas žavi tave patį, gali daryti tai sėkmingai. Tada tu tiesiog ne perki ir parduodi, o kuri. Kuri rūbą, išvaizdą, stilių. Todėl nuolat ieškau naujų, pačių geriausių, originalių, priverčiančių nustebti ar šypsotis užrašų. Atrodo, jog viskas jau sugalvota, viskas pasaulyje išrasta. Bet visada norisi ieškoti naujų spalvų, atspalvių, naujų derinių. O kiek idėjų atnešate Jūs! Todėl kiekvienas klientas čia sutinkamas draugiškai, o kiekvienas užsakymas - su smalsumu. Galbūt dėl to net 40 % mūsų klientų - sugrįžtantys!


 

Mielai Jūsų laukiame 

internete: www.pataliukai.lt

 

Su šypsena

Daina

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau