Jeigu prekė gali būti grąžinta arba pakeista (žr.žemiau prekių grąžinimo ir keitimo informaciją), ją išsiųskite į bet kurį paštomatą Kazlų Rūdoje, gavėjo duomenys: www.pataliukai.lt,  tel. nr. +37068415169

Per 15 d.d. nuo grąžintos prekės gavimo datos pinigai grąžinami į kliento sąskaitą, iš kurios mokėjo už prekę. Jeigu pasirinkote mokėjimą atsiimant prekę, Jūsų sąskaitos numerio mes neturime, tad el.paštu info@pataliukai.lt praneškite mums savo sąskaitos numerį, kad galėtume grąžinti sumokėtą sumą.

Atšaukus užsakymą, per 15 d.d. nuo atšaukimo datos pinigai grąžinami į kliento sąskaitą.

Jeigu norite pasikeisti dydį - netinkamą išsiųskite aukščiau paminėtu būdu ir parašykite mums, jog pageidaujate kito dydžio - jį Jums išsiųsime ir vėl nemokamai. Rašykite: info@pataliukai.lt

Prekė atgal priimama arba keičiama, jeigu ji nenaudota, nesuplėšyta pakuotė ar kitaip nesugadinta prekinė išvaizda. Prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo jų gavimo, originalioje, nesugadintoje pakuotėje, prekė turi turėti visas (nenuplėštas) etiketes ir lipdukus. 

Pagal individualų kliento užsakymą pagaminta prekė (pvz. išsiuvinėtas ar termospaudos būdu uždėtas ant rūbo vardas, inicialai, paties kliento sugalvotas tekstas) atgal nepriimama ir nekeičiama.

Pirkėjas perskaitė ir suprato gaminamos prekės (pagaminti prekę užtrunka ilgiau) pristatymo terminus (žr. skyriuje "Pristatymas").


Pirkdamas prekę pirkėjas patvirtina, jog perskaitė ir sutinka su aukščiau išvardintomis taisyklėmis. 

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Norėdami toliau naršyti sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau